Markaz jamoasi

  Bobajanov Karimboy Atanazarovich          Viloyat DSENM         bosh vrachi
 3-4 расм ок фон Normetov Bekturdi Niyazmetovich Pullik xizmat ko`rsatish  masalalari bo`yicha bosh vrach o‘rinbosari
 Отажонов Шоназар  Otajonov Shonazar       Tairovich Epidemiologiya masalalari bo‘yicha bosh vrach o‘rinbosari
  SHakirov G`ayratbek Davlatboevich Sanitariya gigiena masalalalari bo‘yicha bosh vrach o‘rinbosari
  Yusupov Muzaffar Rustamovich Tashkiliy-uslubiy ishlar  bo‘yicha bosh vrach o‘rinbosari
 Жуманиязов Алишер Jumaniyozov Alisher Abdusharipovich Pullik xizmat ko`rsatish bo‘lim mudiri
  Matniyazova Fatima Ruzmetovna Kadrlar bo‘limi inspektori
 Лида Maxmudova Lidiya Bekchanovna Bosh xisobchi
  Yusupov Sherzod Sanitariya gigiena bo‘lim mudiri
 Султанов Низамбой Sultanov Nizamboy Xudayarovich Radiologiya bo‘lim va laboratoriya mudiri
 Хужаниёзова Адиля Xujaniyazova Adilya Abdulazalovna

Tashkiliy ishlar bo‘lim mudirasi

Bekchanov Azizbek Jumanazarovich

 Epidemiologiya bo‘lim mudiri

 Эшметов Санжар Eshmetov Sanjar Jumanazarovich

O‘ta xavfli yukumli        kasalliklar bo‘lim mudiri

Matyakubova Zamira Raximboevna Epidemiologiya bo‘lim sanitariya epidemiologiya kuzatuv bo‘linma mudirasi
        Pirmatov Xujaboy      Xusinovich Dezinfektsiya bo‘lim mudiri
 Юлдашева Нодира         Yuldasheva Nodira       Atabaevna Davolash profilaktika muassasalarini nazorat qilish bo‘lim mudirasi
  Navruzov Maqsud Sanitariya gigiena bo‘limi ovqatlanish gigiena bo‘linma mudiri
 Хаитов Хурсандбек Xaitov Xursandbek Bekchanovich Sanitariya gigiena bo‘limi mehnat gigiena bo‘linma mudiri
  Samandarov Mirzokhid Sanitariya gigiena bo‘limi bolalar va o`smirlar  gigienasi bo‘linmasi mudiri
    Tajimov Jaxongir     Kamilovich O‘ta xavfli yuqumli kasalliklar laboratoriya mudiri
 Matyakubova Gulnara Bakteriologiya laboratoriya mudirasi
  Sabirova Sanamjon Ismoilovna Virusologiya bo‘lim va laboratoriya mudirasi
 Бабаева Нигора    Babaeva Nigora        Axmedovna Sanitariya gigiena tahlilgoh mudirasi
  Karimov Bekzod  Rustamovich Sanitariya gigiena bolimi kommunal gigiena bo`linma mudiri
  Annamuratova Sadoqat Immunoprofilaktika bo`linmasi mudiri
 3x4           Vapayev Jasur         Kadamovich Axborot kommunikatsiya texnologiyalari va integrallashgan axborot tizimi bo`limi mudiri
 Сапаев Каримбой оргинал Sapaev Karimboy Parazitalogiya bo`limi mudiri
  Solayev Nodir Parazitalogiya laboratoriyasi mudiri